Śpieszymy powiadomić, iż XXI edycja krakowskiego konwentu Imladris ponownie znalazła się pod naszym patronatem. To jedna z najstarszych imprez tego typu! Tak jak w ubiegłym roku organizatorzy zapewnili wysyp atrakcji i godziny dobrej zabawy. Co nas czeka tym razem?

Impreza odbędzie się w dniach 24-26 listopada i (jak w zeszłym roku) będzie miała miejsce w budynku należącym do XLII liceum ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza zlokalizowanego przy ulicy Studenckiej 13 w Krakowie. Bilety prezentują się następująco:

  • pełna akredytacja normalna – 80 zł
  • pełna akredytacja dla dzieci w wieku 7-12 lat – 40 zł

Warto pamiętać, że z racji wymogów bezpieczeństwa organizatorzy postanowili wprowadzić limit uczestników. Dlatego najlepiej jak najszybciej zaopatrzcie się w akredytację w formie elektronicznej, tym bardziej że preakredytacja trwa tylko do 23 listopada.

Wśród atrakcji będzie wiele prelekcji i warsztatów, dzięki którym uczestnicy poznają zawiłości fabuły Mortal Kombat, dowiedzą się, czy Harry Potter był czystej krwi, a także będą mogli wziąć udział w konwentowym speed datingu. Oczywiście to tylko wycinek tego, co będzie się dziać podczas wydarzenia. Pełna lista atrakcji jest dostępna na stronie konwentu.

Ponadto będzie można wziąć udział w blisko 30 sesjach RPG oraz zakupić różnorakie wyroby  rękodzielnicze, planszówki oraz inne towary dostępne u wystawców, którzy zagoszczą na terenie konwentu. Dostaliśmy również informację, że pojawią się znamienici goście a wśród nich: Łukasz Gwiżdż, Jaxa czy Tomasz Kreczmar.

Jak widać, na tegorocznym Imladrisie będzie co robić, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać z niecierpliwością na te niezwykle fantastyczne wydarzenie.

Imladris-XII-Baner