Już 11 września (w sobotę) w Kępińskiej Szkole Podstawowej nr 2 odbędzie się Planszostrada - Festiwal Gier Planszowych!

Wydarzenie zaprasza uczestników w każdym wieku! Planszówki to w końcu rozrywka dla młodszych i starszych. Grać można rodzinnie, zabrać ze sobą przyjaciół lub poznać nowych ludzi na imprezie! Wolontariusze pomogą w wyborze gry, a do dyspozycji będziecie mieć mnóstwo ciekawych pozycji, tych prostszych i tych mocno ambitnych! Impreza jest otwarta dla uczestników od 10 do 20. Wstęp jest darmowy. Pamiętajcie, że najmłodsi mogą wejść tylko z opiekunem!

Planszostradę organizują Kępiński Klub Gier Planszowych i Stowarzyszenie Kulturalne Euro-Art. Trzeba im przyznać, że robią naprawdę dobrą robotę z popularyzowaniem gier planszowych - sama Planszostrada to nie jedyne ich wydarzenie. W Bibliotece Publicznej w Kępnie regularnie organizowane są też piątkowe Popołudnia z grami planszowymi. Planszostradowy fanpage stara się też zerwać z wizerunkiem planszówek jako tylko dziecięcej rozrywki - i bardzo dobrze!  Każdy z nas, mały i duży, zasługuje na odrobinę relaksu ;)

Garść przydatnych informacji: Szkoła Podstawowa nr 2 w Kępnie znajduje się przy ulicy Zamkowej 1. Z powodu obostrzeń liczba uczestników przebywających na wydarzeniu będzie ograniczona, organizatorzy proszą też o wzięcie ze sobą maseczek

Mamy nadzieję, że na Planszostradzie będziecie bawić się dobrze i - przede wszystkim - bezpiecznie! Organizatorom życzymy sukcesu i wielu przyszłych edycji. A Ty? Nie rzucaj kostką, po prostu przyjdź we wrześniowy weekend zagrać w planszówki!

Planszostrada - banner