Ktoś powiedział planszówki? Planszostrada - VIII Kępiński Festiwal Gier Planszowych już pod patronatem Konwentów Południowych! Impreza odbędzie się w pierwszy weekend października i potrwa 2 dni.

Wiemy, że możecie pomyśleć o tym wydarzeniu jako bardziej odpowiednim dla młodszych uczestników, ale nic bardziej mylnego (choć również młodsi fani gier planszowych są mile widziani). Organizatorzy zapewniają, że dorośli na pewno się na tym festiwalu nie zawiodą i spędzą niesamowity czas przy grach bez prądu.

Na Planszostradzie będziecie mogli pograć, ale także zaopatrzyć się w bardzo ciekawe i interesujące tytuły! Sklep Marajo zawita na wydarzeniu z ogromnym asortymentem! 
Mimo to nie tylko planszówkami człowiek żyje. Już teraz wiemy, że jednym z wystawców będzie Gryfny Kraft, czyli sklepik z geekowskim rękodziełem! Na pewno każdy zapalony RPGowiec (i nie tylko) znajdzie coś dla siebie!

Jak festiwal to.... i prelekcje i warsztaty! Tak! To jest to! A jednym z gości będzie Marcin 'Lekt' Wiatrak. Jest to wieloletni prelegent Pyrkonowy i założyciel fanowskiego studia wydawniczego gier karcianych PAK Games, a także twórca polskiej sceny eventowej Władcy Pierścieni LCG! Widzicie więc, że nasz półGandlaf ma spore doświadczenie i zdecydowanie będzie miał wiele ciekawych treści do przekazania z tego fantastycznego świata!

Do października jeszcze chwila, więc czekajcie na dalsze aktualizacje! 

 baner Planszostrada - VIII Kępiński Festiwal Gier Planszowych