Wciel się w rolę egoistycznego, skorumpowanego gremlina, który w drodze na szczyt stara się realizować swoje plany, jednocześnie zatruwając życie przeciwnikom.

Gremlins Inc.

Gremliny są podstępną rasą, pozbawioną skrupułów czy wyrzutów sumienia i kierowaną wyłącznie chęcią zysku. Dla pieniędzy zrobią wszystko. Skorumpowane instytucje sprzedają i kupują głosy wyborców za jak najwyższą cenę. Nie są jednak wiedzione miłością do pieniędzy, będących jedynie środkiem do celu. Największą słabością gremlinów są ich mechanizmy. Ich siłą napędową jest rozpaczliwa chęć prestiżu, zarezerwowana wyłącznie dla posiadacza najwymyślniejszego, największego, najbardziej imponującego mechanizmu w całym mieście… i zrobią wszystko, by to właśnie dla nich zarezerwowany był ten tytuł. Wkrocz w świat strategii i negatywnej interakcji, w której dwiema nadrzędnymi sprawami są: spowodowanie, by przeciwnik miał gorzej od ciebie oraz realizacja swoich projektów. Pieniądz, będąc drogą do sukcesu, gra tu nadrzędną rolę, a złośliwość jest mile widziana.

W talii są 74 klimatycznie ilustrowane karty. Mają one kilka zastosowań: jako akcja, zasób do realizacji projektu oraz zapłata za wykonanie potężniejszej akcji. Karty projektów pozwolą na zaprezentowanie swojego prestiżu. Karty projektów trwałych mają permanentne działanie – gdy projekt zostanie zrealizowany, umieszczona tam akcja będzie działała do końca rozgrywki. Żetony prestiżu służą do oznaczania jego aktualnego poziomu każdego z graczy.

Gra rozpoczęła dzisiaj swoją kampanię na platformie zagramw.to.

Tagged Under