Lato w pełni, ale my już myślimy, jak moglibyśmy Wam osłodzić powrót do szkoły! A czy da się to zrobić lepiej niż za pomocą Warszawskich Targów Fantastyki pod naszym patronatem? Impreza z okazji zakończenia wakacji i pierwszych dni nauki odbędzie się od 10 do 11 września w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich przy ulicy Brackiej 25 w Warszawie.

Wrześniowe wydarzenie będzie wyjątkowe! Dlaczego? Będziemy się żegnać ze znaną Nam miejscówką Targów, ALE… sama impreza nas nie opuszcza. Już w grudniu przywita nas w nowym i większym miejscu, więc… KEEP WAITING!

Jak na pożegnanie przystało, ostatni event w starym lokum uczcimy świetną zabawą w klimatach „Baśni Tysiąca i Jednej Nocy”! W tym roku jeszcze intensywniej odczujecie magię wydarzenia, poznacie kilku dżinów, ale też zaznajomicie się z kulturą i tajemnicami Bliskiego Wschodu.

Nie zabraknie warsztatów tematycznych, spotkań z ciekawymi gośćmi i magicznych kramów, gdzie zaopatrzycie się w przedmioty emanujące czarodziejską aurą. Jesteśmy przekonani, że niejedna czarownica czy czarodziej, magiczne stworzenie, a nawet zwykły śmiertelnik znajdzie coś dla siebie na Warszawskich Targach Fantastyki!

Przedsprzedaż biletów już ruszyła! Możecie zakupić je przez stronę Empik bilet lub platformę Going. Oprócz biletów istnieje możliwość zaopatrzenia się w gadżety związane z wydarzeniem, z charakterystyczną dla tej imprezy fantastyczną Syrenką.

Ceny biletów:

  • bilet jednodniowy normalny: 10 zł;
  • bilet jednodniowy ulgowy: 5 zł (przeznaczony dla uczestników do 13 roku życia);
  • karnet dwudniowy: 15 zł;
  • dzieci do lat 7: wstęp wolny.

Będzie także możliwość wykupienia pakietów z gadżetami w cenach: 

  1. Pakiet: Kocham kawę/herbatę/czekoladę!: 45 zł;
  2. Pakiet: Biorę Wszystko (koszulka MONO)!: 150 zł;
  3. Pakiet: Biorę Wszystko (koszulka KOLOR)!: 195 zł.

Na targach będziecie mogli przebywać w godzinach:

  • w sobotę: 10–20;
  • w niedzielę: 10–18.

Przygotujcie się na magiczną imprezę i do zobaczenia na #NajbardziejFantastyczneTargi w Polsce! 

Baner Warszawskie Targi Fantastyki 2022