Kolejna edycja magicznych Warszawskich Targów Fantastyki odbędzie się 19 do 20 marca  2022 roku! Impreza ma miejsce w warszawskim Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy przy ul. Brackiej 25. Targi Fantastyki zapraszają uczestników od godziny 10 do 20 w sobotę, i niedzielę od 10 do 18

Wiosenna edycja WTF to weekend wypełniony spotkaniami z pisarzami czy grą w planszówki RPGi i karcianki. Oczywiście nie można zapomnieć o głównym celu Targów Fantastyki - na wydarzeniu znajdziecie wiele stoisk Wystawców z całej Polski z książkami, figurkami, planszówkami i plakatami, ręcznie wykonaną biżuterią i innymi gadżetami. Ubrania, zabawki czy inne gadżety, a wszystko to w klimacie szeroko ujętej fantastyki, steampunku czy postapokalipsy. 

Bilety kosztują 10 zł bilet normalny i 5 zł ulgowy. Dwudniowy karnet można kupić w cenie 15 zł. Od osób poniżej 18 roku życia jest wymagana pisemna zgoda rodzica, a młodzi do 13 roku życia mogą przebywać na terenie Targów wyłącznie z opiekunem!

Warszawskie Targi Fantastyki zapraszają Helperów! Jeśli chcesz mieć swój wkład w organizację i pomoc przy wydarzeniu, zgłoś się przez Formularz dla Helperów.

Targi zapraszają również Wystawców, regulamin i możliwość zgłoszenia są dostępne na stronie WTF.

Warszawskie Targi Fantastyki