Przepraszamy za małe opóźnienie, ale informacja ta przyszła do nas z zagranicy. Na tegorocznym Magnificon Expo odbędą się eliminacje do trzeciej edycji Clara Cow’s Cosplay Cup, czyli międzynarodowego, zrelaksowanego konkursu cosplay.

 

Ideą C4 jest powrót do konkursów, które zamiast na nagrodach, bardziej skupiają się na integracji twórców z całego świata. 4 godziny zabawy, w czasie której zawalczą ze sobą drużyny narodowe, zwycięzcy wcześniejszych eliminacji. Trzecia edycja konkursu odbędzie się w czasie haskiego Anime 2017 World Forum, między 9 a 11 czerwca. Prestiż nie jest najważniejszy, co wcale jednak nie oznacza, że organizatorzy nie przewidzieli dla zwycięskiej drużyny ciekawych nagród. Więcej informacji na temat samego konkursu znajdziecie tutaj.

 Informacja z oficjalnego fp C4:

Important announcement for Poland, the C4 Polish qualifiers will be held at Magnificon May 26-28.

Please excuse the delay in publication. We only heard today. The website still seems to have 2016 info, but it was confirmed by Miohi staff.

Czekamy też na oficjalne potwierdzenie tej informacji ze strony MiOhi, którzy wciąż nie zamieścili żadnych wieści na oficjalnej stronie Magnificonu.