Brytyjski aktor Kristian Nairn, czyli serialowy Hodor z „Gry o tron” będzie jednym z gości Warsaw Comic Con – wielkiego festiwalu popkultury z udziałem międzynarodowych gwiazd filmów i seriali. Co jeszcze czeka nas podczas trzeciej edycji tego wyjątkowego wydarzenia?


Przez lata na planie serialu HBO „Gra o Tron” wypowiadał tylko jedno słowo. W Warszawie szlachetny Hodor wreszcie przemówi! Brytyjski aktor Kristian Nairn będzie gościem trzeciej już edycji Warsaw Comic Con. Poza „Grą o Tron” aktor zagrał również w serialu „Ripper Street: Tajemnica Kuby Rozpruwacza” jako Barnaby Silver i filmach: w „Mythica: Pogromca Bogów” wcielił się w rolę Teka, a w „The Four Warriors” wystąpił jako Baliphar.

Impreza odbędzie się w dniach 20-22 kwietnia 2018 r. w Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadrzynie. Oprócz Nairna wydarzenie odwiedzi też kilkanaście innych gwiazd z topowych filmów i seriali ostatnich lat. W kwietniu do Warszawy przyjadą m.in.: Hayley Law – kanadyjska aktorka i piosenkarka znana z serialu „Riverdale”, w którym wciela się w rolę Valerie Brown, oraz Cody Saintgnue, czyli Brett Talbot z telewizyjnego hitu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”. To oczywiście nie wszystkie gwiazdy nadchodzącej imprezy. Lista nazwisk będzie wydłużać się z tygodnia na tydzień. Poprzednią edycję odwiedziło aż 17 gwiazd m.in. z „Gry o tron”, „Sherlocka”, „Harrego Pottera” czy „Wikingów”, z ikoną popkultury lat 90. Pamelą Anderson na czele.

Warsaw Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami – sesje Q&A, możliwość otrzymania autografu czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, to także strefy tematyczne (w poprzednich edycjach były to strefy „Star Wars”, „Gry o tron”, „Wikingów” czy wioska PostApo) oraz koncerty, wielki konkurs cosplay, turnieje gier planszowych, wystawy (m.in. komiksów czy samochodów filmowych), spotkania z autorami książek i komiksów, a także youtuberami czy internetowymi propagatorami nauki. Równocześnie na odwiedzających czekają też 3. Targi Gamingowe Good Game Warsaw oraz odbywający się po raz pierwszy festiwal czytelnictwa Warsaw Book Show.
Niezmotoryzowanych na wydarzenie dowiozą bezpłatne autobusy kursujące z centrum Warszawy.

Szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia, a bilety są dostępne tutaj.

WarawComicCon_logo