Już 13 maja w Bibliotece Uniwersyteckiej w Poznaniu Dzień Darmowego Komiksu, w trakcie którego rozdane zostaną egzemplarze tytułów wybranych przez Czytelników. To jednak nie wszystko, bo ruszył również nabór do czwartej edycji Darmozina, czyli zbioru nadesłanych przez Was opowiadań.

Darmozin

Przyjmowane są zarówno zgłoszenia debiutantów, jak i doświadczonych rysowników, ważne, by prace nie były wcześniej nigdzie publikowane.

Powinna być to krótka historia, najlepiej między 1 a 3 stronami formatu A5, stworzona w czerni i bieli. Nie zapominajcie jednak, że odbiorcami zbioru będą uczestnicy w każdym wieku, także bardzo młodzi, dlatego najlepiej unikajcie w swoich komiksach zbędnej przemocy i wulgaryzmów.

Swoje prace wraz z krótką notką i numerem telefonu nadsyłać możecie do 23 kwietnia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najlepiej w formie skanów o rozdzielczości 300 dpi lub plików graficznych.

Pamiętajcie, że przesyłając swój komiks deklarujecie tym samym, że jesteście jego jedynymi autorami oraz zgadzacie się na jego wydanie w wersji papierowej i rezygnujecie z wynagrodzenia za jego opublikowanie. Wybrane prace zostaną zamieszczone w czwartej edycji Darmozina i rozdane 13 maja w Poznaniu.

Tagged Under