Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner pionowy

Sponsorowane:Konwent RyuCon 2023 - długi baner

Można już zgłaszać swoje propozycje do Nagrody im. Janusza A. Zajdla, przyznawanej przez miłośników fantastyki dla najlepszych polskich utworów literackich minionego roku. Zgłoszenia za rok 2016 przyjmowane są do 30 kwietnia, a wszelkie szczegóły dotyczącego tego procesu  znajdziecie poniżej.

Nagroda przyznawana jest w dwóch kategoriach: opowiadania i powieści. Do każdej z nich możecie zgłosić od jednego do pięciu tytułów, korzystając z odpowiedniego formularza. W wyborze pomoże Wam specjalna lista. Mile widziane są również własne propozycje.

Pięć pozycji z każdej kategorii, które otrzymają największą ilość głosów, zostanie nominowanych do Nagrody. Spośród nich uczestnicy POLCONu, czyli Ogólnopolskiego Konwentu Miłośników Fantastyki, dokonają wyboru Laureatów. Pamiętajcie, że nie musicie osobiście stawić się na POLCONie by oddać swój głos. Wystarczy, że wykupicie specjalną akredytację wspierającą, która uprawnia Was do głosowania korespondencyjnego. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Propozycje do Nagrody przyjmowane są za pośrednictwem poczty elektronicznej (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), jak również za pośrednictwem poczty tradycyjnej:

Związek Stowarzyszeń „Fandom Polski”

ul. Zamieniecka 46/25

04-158 Warszawa

Pamiętajcie, że każdy uczestnik może nominować maksymalnie 5 pozycji w każdej kategorii.

Zajdel