To już ten dzień! Możemy z radością przedstawić Wam pełny program Fantastycznego Festiwalu Wyobraźni STARFEST 2022! Byliśmy ogromnie ciekawi, jakie dobrodziejstwa na nas czekają już za kilka dni i oto one.

Jak wiecie, festiwal będzie trwał od 4 do 6 listopada, co oznacza aż trzy dni zabawy wypełnionej po brzegi atrakcjami. Żeby zbytnio nie przedłużać wstępu, lecimy do sedna.

W piątek, pierwszy dzień wydarzenia, po trudach podróży czeka na nas otwarcie Games Roomu oraz Stref Gier Wideo i Wystawcówo o godzinie 15. Obiecano dostęp do ok. 500 gier, które będziecie mogli wypróbować po raz pierwszy oraz przeszło 30 stanowisk gier z prądem. Trzeba też wspomnieć, że pojawi się ponad 130 stanowisk wystawców, ale na to wszystko będziecie mieli aż trzy dni, więc spokojnie, zdążycie odwiedzić wszystkich! W ten sam dzień jeszcze przed oficjalnym otwarciem festiwalu czeka Was koncert zespołu Some Junkies & Friends.

Oficjalne otwarcie odbędzie się o godzinie 19. Mimo to zarówno przed, jak i po tej atrakcji czekać będzie na nas wiele prelekcji, paneli dyskusyjnych oraz spotkań z autorami.

Festiwal to impreza, a impreza to Kosmo Party Starfestu! Pewnie wielu z Was będzie zmęczonych po podróży, ale zachęcamy, by wykrzesać resztki energii dla takich artystów jak: Dj Live Act, Ufolodzy, Leito Fa, Smokey Calzone & Ethnopolia.

W następne dni zabawę będziecie mogli zacząć już od godziny ósmej rano. Już od wczesnych godzin zaczynają się atrakcje, których nie można przegapić! Sobota będzie ukochanym dniem cosplayerów i fanów tej sztuki. O 18:30 odbędzie się lubiany przez wszystkich Konkurs Cosplay!

Takie festiwale to dobry czas, aby polować na spotkanie ze swoim idolem, a takich znajdziemy i tutaj. Będziemy mieli okazję posłuchać prelekcji od:

  • Macieja Szymczaka, który jest autorem powieści „Ostatni berserk” oraz „Klątwa żercy”;
  • Przemysława Kossakowskiego, którego możecie kojarzyć z programów w telewizji TTV;
  • Jacka Komudy, który jest autorem cyklu „Orły na Kremlu”.

Oczywiście to tylko kilku gości, których spotkacie na festiwalu, dlatego nie martwcie się, bo oprócz zabawy będziecie mogli spędzić czas na nauce czegoś nowego od tak wybitnych osób.

Czekają na Was warsztaty, prelekcje, konkursy, quizy i wiele innych. Szczegółowy program Fantastycznego Festiwalu Starfest możecie podejrzeć tutaj. Prześledźcie go uważnie, bo jest przepełniony dobrociami!

Do zobaczenia!

Baner Fantastycznego Festiwala Wyobraźni StarFest 2022