Fantastyka, książki, komiksy, seriale i filmy... Kto z nas ich nie lubi? Po raz kolejny Festiwal StarFest zaprasza wszystkich fanów fantastyki i popkultury na wspólną zabawę! Wydarzenie potrwa trzy dni, a w planach są spotkania z gwiazdami i autorami oraz prelekcje, wystawy i warsztaty. Nie zabraknie pokazów broni i walk, gier wideo i planszówek czy RPG, a także konkursu cosplay. Każdy miłośnik fantastyki znajdzie coś dla siebie na tym fantastycznym Festiwalu, a wydarzeń dookoła StarFestu 2023 ma być około 400!

StarFest 2023 odbędzie się w weekend 20-22 października 2023 roku. Wydarzenie gościć będą Targi Lublin przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie.

Na wydarzenie możecie się dostać, kupując karnet na trzy dni lub wejściówki na pojedyncze dni. Cena karnetu to 120 złotych. Na piątek lub niedzielę bilet normalny kosztuje 70 złotych, ulgowy – 45 złotych. W sobotę koszt normalnej wejściówki to 100 złotych, a ulgowej – 60 złotych.

StarFest zaprasza twórców atrakcji! Jeśli masz pomysł na prelekcję, pokaz czy warsztaty – zgłoś się do organizatorów przez formularz na stronie konwentu! Termin zgłoszeń to 30 sierpnia, a informacje o tym, czy Wasz punkt programu został zaakceptowany, dostaniecie do 10 września.

Jesteś dobry w podłączaniu elektroniki, potrafisz zorganizować pracę czy chcesz po prostu pomóc przenieść parę krzeseł? Na festiwalu przyda się każda para rąk do pracy, dlatego też ruszyły zgłoszenia na wolontariuszy. Zgłosić się należy przez formularz na stronie organizatora.

Cosplayerzy! Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie strojów, macie taką możliwość! Konkurs cosplay odbędzie się w dwóch kategoriach – indywidualnej i grupowej. Na zgłoszenie macie czas do 1 października 2023 roku!

StarFest 2023