Nie zwalniamy tempa i obejmujemy patronatem kolejne wydarzenie, którym jest Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2022! Impreza odbędzie się w Lublinie i zapewni nam niesamowite przeżycia w pierwszy weekend listopada.

StarFest jest festiwalem poświęconym szeroko pojętej fantastyce. Kolejnym pozytywnym akcentem wydarzenia jest fakt, że organizatorzy imprezy to nie kto inny jak ekipa, która tworzyła znany nam wszystkim Falcon! W związku z tym tak doświadczona kadra na pewno nie zawiedzie nas i tym razem.

Choć program StarFestu pojawi się w okolicach 15 października, to organizatorzy uchylają rąbka tajemnicy i już teraz zdradzają nam, jakie atrakcje będą na nas czekać. Podczas festiwalu odbędzie się około 400 wydarzeń związanych z tematyką imprezy, czyli naszą ukochaną fantastyką i popkulturą.
Oprócz wielu bloków tematycznych, które zahaczają o gry, warsztaty, prelekcje, filmy, „Star Wars” i wiele innych, możemy spodziewać się także wielu wystawców z ciekawymi, ręcznie robionymi gadżetami ze świata fantastyki. 

Jak festiwal gwiazd, to i gwiazdy muszą się na nim znaleźć! Na StarFest 2022 spotkacie takich twórców jak:

  • Łukasz Orbitowski – autor powieści „Kult”;
  • Agnieszka Hałas – redaktorka działu prozy zagranicznej w „Nowej Fantastyce”. Spod jej pióra wyszedł pięciotomowy cykl powieściowy „Teatr węży”;
  • Magdalena Kozak – autorka m.in. powieści „Nocarz”;
  • Franciszek Marek Piątkowski – autor słowiańskiego urban fantasy pt. „Powiernik”.

Oprócz tych kilku niezwykłych twórców na imprezie pojawią się także: Leszek Cibor, Barbara Jaxa Dumańska, Joanna Lacher oraz Marcin Przybyłek.

StarFest to nie tylko zgłębianie zakamarków świata fantastyki, ale także zabawa w niepowtarzalnym klimacie. Dlatego też nie zabraknie m.in. koncertu grupy dubbingowej NanoKarin oraz pokazów tańca brzucha, który zaprezentuje Formacji Tańca Orientalnego „LAYLA”, czy pokazów walk bronią białą! To tylko kilka z wielu atrakcji, które będą na Was czekać podczas wydarzenia, dlatego czym prędzej zaopatrzcie się w akredytacje!

Akredytacje:

  • Akredytacja trzydniowa (cały festiwal) – 120 zł;

Akredytacje jednodniowe:

  • Piątek: bilet normalny – 80 zł, ulgowy – 40 zł;
  • Sobota: bilet normalny – 100 zł; ulgowy – 50 zł;
  • Niedziela: bilet normalny – 60 zł; ulgowy – 30 zł.  

     
Wszystkie akredytacje są dostępne na stronie operatora biletów.
Rezerwujcie w swoich kalendarzach czas 4-6 listopada i spotkajcie się z nami w Lublinie, przy Dworcowej 11 (Targi Lublin S.A.)! Czekać nas będzie iście gwiezdna przygoda! Do zobaczenia i niech moc będzie z Wami!

 baner Fantastyczny Festiwal Wyobraźni StarFest 2022