Jeżeli planowaliście wyjazd do Poznania w terminie 28-29 października z okazji odbywającego się wtedy AnimeConu Halloween 2023, to lepiej poczekajcie jeszcze z rezerwacją noclegu i dojazdu. Zaledwie godzinę temu organizatorzy poinformowali o potencjalnych problemach, które mogą – ale nie muszą – wpłynąć na planowany termin imprezy.

Z powodu odbywających się w okolicach wspomnianego terminu wyborów parlamentarnych, szkoła, w której ma się odbyć konwent, została zaangażowana na ich poczet. Na ten moment nie wiadomo jak i czy wpłynie to na sam AnimeCon, ale organizatorzy już teraz mówią o możliwości zmiany daty imprezy. Ostateczna informacja na temat terminów głosowań to, jak podają organizatorzy, 14 sierpnia. Oryginalne oświadczenie dołączamy poniżej.

‼️Uwaga‼️ Ze względu na nadchodzące wybory parlamentarne, które będą miały miejsce w naszej konwentowej szkole, istnieje ryzyko, że konwent nie będzie mógł się odbyć w zaplanowanej dacie. Nie zależy to od nas, a terminy głosowania poznamy najpóźniej 14 sierpnia. Mamy nadzieję, że zostanie wybrana data, która nie będzie wpływała na organizację AnimeConu Halloween, ale jeśli tak się nie stanie, to będziemy zmuszeni zmienić termin naszego konwentu. Bardzo prosimy o powstrzymanie się jeszcze przez jakiś czas z rezerwacja noclegów i biletów na transport.

Baner konwentu AnimeCon Halloween 2023