Poniedziałek to taki wspaniały dzień! Nowy tydzień, nowe możliwości, świeża energia...i nowe wydarzenia. Z tej okazji prezentujemy Wam nasz mały Poniedziałkowy Flash Konwentowy, czyli krótkie zestawienie tego, co w tym tygodniu piszczy w trawie. A co piszczy?

 

Na początek uczta dla wszystkich graczy i miłośników multimediów, czyli PGA - Poznań Games Arena 2016. Największe tego typu wydarzenie w tej części Europy, w czasie któego będziecie mieli okazję zapozanć się z najnowszymi rozwiązaniami z branży wirtualnej rozrywki, a nawet osobiście je wypróbować. Setki stanowisk do Waszej dyspozycji, a do tego turnieje, konkursy i spotkania z profesjonalistami. To wszystko już w ten weekend, od piątku do niedzieli.

Z kolei dla tych, którzy wolą zostać na południu, proponujemy bytomski Bebok - Śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi. Dwudniowy konwent, skierowany głównie do fanów szeroko pojętej fantastyki, choć nie tylko.  Będziecie tutaj mogli spróbować swoich sił w gry fabularne lub planszowe, albo wziąć udział w jednym z organizowanych konkursów. Do wyboru są również prelekcje, warsztaty i różne pokazy, zatem każdy znajdzie tu coś dla siebie.