Już w najbliższą sobotę 12 listopada o godzinie 19:30 odbędzie się gala największej polskiej nagrody literackiej fantastyki, którą jest Nagroda Fandomu Polskiego im. Janusza A. Zajdla! Wiedzą o tym wszyscy uczestnicy XX konwentu Imladris, który swoje wyjątkowe dwudziestolecie świętuje również jako konwent w randze Polconu. Doszło jednak do kluczowej zmiany dla wszystkich zainteresowanych owym wydarzeniem – w przeciwieństwie do poprzednich ustaleń, Gala odbędzie się na ulicy Podchorążych 2 w Auli nr 1 Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

W związku z zaistniałym stanem rzeczy oraz relatywnie dużą odległością wydarzenia od reszty atrakcji (ok. 2 kilometry), w godzinach 18:30, 18:45 oraz 19:00 pod Arteteką na ul. Rajskiej 12 (jeden z obiektów konwentu) będą odbywać się zbiórki na wspólną podróż komunikacją miejską. Bilety zapewniają organizatorzy konwentu. Do każdej grupy obowiązują zapisy dostępne przez formularz online.

Oprócz tego, na Galę można wybrać się samemu (co również trzeba zakomunikować w powyższym formularzu). Chcąc skorzystać z komunikacji miejskiej, należy wybrać tramwaj z linii 4, 8, 13, 14 lub 24 i kierować się w stronę przystanku „Uniwersytet Pedagogiczny". Wstęp tylko dla osób z wykupioną akredytacją.

Mamy nadzieję, że pomimo owych zmian, każdy chętny dotrze na Galę cały i zdrowy!

Baner Imladris XX

Imladris – zmiana miejsca Gali Nagrody Im. Janusza A. Zajdla