Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Jedni lubią fantasy, drudzy lubią chodzić w szortach, a trzeci chodzą na szorty. Ale jak to?! Szorty, czyli Filmy Krótkometrażowe to bardzo ciekawa forma przekazania swojej wizji niekoniecznie w pełnej ekranizacji. Gdzie szukać tych najciekawszych? Znaleźć można wszędzie, ale na zbiór tych najlepszych możecie się wybrać w ten piątek!

Krótki Przegląd Filmów Krótkometrażowych to cykliczny pokaz wybranych kilku- lub kilkunastu-minutowych produkcji z różnych krajów, różnych artystów i o różnej tematyce. Tym razem padło na fantasy, więc jest to ciekawa propozycja na wieczór dla miłośników tych magicznych klimatów. Zapraszamy do Strefy Centalnej w Katowicach na godzinę 19:30 gdzie organizator umili Wam następne dwie godziny niesamowitymi projektami.

Tutaj sięgnijcie po więcej szczegółów!