Najbliższy weekend minie nam pod znakiem wielkich e-sportowych emocji, a to za sprawą Intel Extreme Masters 2017: League of Legends. Nie jest to jednak jedyne wydarzenie, na które możecie się udać w tym tygodniu, bowiem najbliższa sobota i niedziela to także konwent Liskon. Chcecie wiedzieć więcej? Po szczegóły zapraszamy do naszego Poniedziałkowego Flasha Konwentowego.

Zwieńczenie jedenastego sezonu najdłuższego cyklu imprez e-sportowych na świecie już po raz piąty odbędzie się w naszych rodzimych Katowicach. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz większą popularnością, czego dowodem jest choćby rozbicie imprezy na dwie części. Tak, pierwszy raz katowickie finały zajmą nie jeden, ale aż dwa weekendy. Daje nam to w sumie całe 5 dni pełnych emocji najwyższych lotów. 25 i 26 lutego należeć będzie do League of Legends, dlatego jeżeli jesteście fanami produkcji Riot Games, koniecznie wpadnijcie do katowickiego Spodka. Przypominamy, że istnieje możliwość wejścia za darmo. Wiąże się to jednak z udziałem w kolejkonie.


Z kolei w Kędzierzynie-Koźlu będzie mogli w ten weekend zajrzeć na kolejną edycję Liskonu. Nieważne jakie są Twoje zainteresowania, na tym konwencie na pewno znajdziesz coś interesującego. Liskon łączy bowiem fantastykę, sci-fi, mangę i anime. Dla każdego coś miłego. Cena wejściówki do jedynie 15 zł. Co więcej, ich liczba nie jest ograniczona, dlatego nie obawiajcie się, że zabraknie dla Was miejsca. Zainteresowani? Wpadnijcie więc do Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej, przy ul. Bohaterów Westerplatte 1.