Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Festiwal Fantastyki Polcon otwiera się na nowe doznania. Wirtualne. Tegoroczna edycja wydarzenia dodała bowiem do swojego programu turniej esportowy. I to niemały, bowiem rozegrany zostanie on aż w czterech tytułach: CS:GO, League of Legends, FIFA 17 i Hearthstone, a łączna pula nagród sięgnąć ma 48.000 złotych.

Turniej na Polconie nie będzie mały także z innego powodu, mianowicie ilości graczy. Limit dla FIFY wynosi 64, a Hearthstone’a 128. Z kolei CS i LoL posiada miejsce dla 256 drużyn, przez co konieczne stało się rozbicie rozgrywek na fazę online i offline. Ta ostatnia rozstrzygnięta zostanie w czasie festiwalu.

Zapisy drużyn do rozgrywek CSa i LoLa przyjmowane są do 18 lipca, gracze Hearthstone i FIFY mają natomiast czas do 17 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy, jak również ceny wejściówek, dostępne są tutaj.