Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Na zewnątrz 20 stopni Celsjusza, pełne słońce. Ludzie ściągają kurtki i zakładają podkoszulki z krótkim rękawkiem. Nie ma co, jesień w pełni! Jeżeli promienie społeczne dodały wam chęci do konwentowych podróży, to znaleźliście się w dobrym miejscu. Zapraszam na Poniedziałkowy Flash Konwentowy!

W tym tygodniu w naszym kalendarium znajduje się tylko jedno wydarzenie. Bójcie się fani o lękliwym sercu, albowiem Chibimatsuri 4: Cukierek albo Psikus odbędzie się już w najbliższą sobotę, 21 października! Na tym jednodniowym spotkaniu pasjonatów japońskiej kultury i popkultury oraz straszków mniejszych i większych za wejściówkę zapłacisz tyle, ile chcesz, a dobrego towarzystwa na pewno znajdziesz więcej niż cukierków w koszyku obnoszonym po polskich domach. Chibimatsuri ma swoją unikalną atmosferę, idealną zarówno dla zagorzałych fanów japońskiej kultury, jak i dzieci oraz dorosłych, którzy po prostu chcą zasmakować tego fascynującego świata.

Serdecznie zapraszamy do Warszawy na ulicę Fabryczną 1!

Logo Chibimatsuri