Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Kilka ważniejszych informacji dotyczących wyjątkowego Warszawskiego wydarzenia: Targi Fantastyki. Jak już pisaliśmy wcześniej, jest to jedyny taki event w kraju, nastawiony głównie na wystawców (i oczywiście uczestników, którzy te stoiska będą oblegać :-)).

Uczestników zadowoli wieść, że bilety są sprzedawane na zasadzie „Pay if you want”, czyli płacicie tyle ile chcecie, o ile w ogóle macie taki zamiar ;-).

Dla sklepów wszelakich, na pewno ważną informacją jest „Plebiscyt na Najlepszego Wystawcę Roku”. Macie jakichś faworytów?

A co robić wieczorem? Można zawsze odwiedzić oficjalną knajpę targową, która prawdopodobnie zaoferuje jakieś zniżki - Tawerna Korsarz.

Tagged Under