Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Po dwóch latach przerwy Yukicon powraca! Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia 2022 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Opolu, przy ulicy Skautów Opolskich 10. Konwent dla miłośników mangi i anime jest organizowany przez OMA - Opolską Mangową Alternatywę

W programie Yukiconu organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji! Warsztaty dla fanów, ciekawe prelekcje, konkursy z nagrodami oraz zabawy i gry dla uczestników. Koszt wstępu na konwent to 25 złotych. Uczestnicy poniżej 18 roku życia potrzebują również zgody rodzica na konwent!

Yukicon zaprasza helperów! Jeśli chcesz pomóc w organizacji konwentu organizatorzy z pewnością docenią Twoją pomoc! Zgłaszać można się tutaj.

Kochasz cosplay, tworzysz stroje lub odtwarzasz postacie z anime i chcesz wziąć udział w konkursie? Zgłoś się przez formularz! Zgłoszenia przyjmowane są do 9 stycznia 2022 roku.

Yukicon 2022