Blu Game Show to szybko rozwijająca się impreza gamingowa na północy Polski. Organizatorzy zapraszają Was na czwartą edycję tego wydarzenia we wrześniu! W programie mają się znaleźć turnieje, konkurs cosplay i spotkania ze znanymi osobami z branży e-sportowej. Co już wiemy o Blu Game Show?

Impreza e-sportowa odbędzie się w weekend 20-21 września 2024 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej „Immobile Łuczniczka” przy ulicy Toruńskiej 59 w Bydgoszczy.

Wstęp na Blu Game Show jest darmowy. Uczestnicy będą mieli dostęp do strefy EXPO, gdzie odbędą się targi wystawców nowoczesnych technologii i stref tematycznych. Pojawi się również strefa kibica Counter Strike 2 i EA SPORTS FC24, strefa atrakcji zewnętrznych oraz paneli dyskusyjnych.

Dla zainteresowanych będą również dostępne bilety VIP. Poza dostępem do wszystkich wyżej wymienionych atrakcji, bilet VIP umożliwia również korzystanie ze strefy VIP, dostęp do prelekcji i udział w after party z poczęstunkiem i muzyczną atrakcją. W pierwszy dzień w strefie VIP ma być dostępny również darmowy serwis kawowy.

Blu Game Show zaprasza fanów e-sportu do współpracy! Na wydarzeniu potrzebni będą wolontariusze, a zgłosić się można, wysyłając e-mail do organizatorów pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Warto również przeczytać regulamin wolontariatu na stronie organizatora. Blu Game Show zaprasza do współpracy również wystawców. Zgłosić się można również drogą mailową pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W programie wydarzenia znajdziemy przede wszystkim streamy dwóch turniejów e-sportowych – Counter Strike 2 i EA SPORTS FC24. Łączna pula nagród to 20 tysięcy dolarów, można więc spodziewać się wielkich emocji! Do dyspozycji uczestników ma być 10 stref tematycznych – między innymi strefa mangowa, RPG, fantasy i oczywiście technologiczna. Będzie też możliwość spotkać się z youtuberami, streamerami i gwiazdami e-sportu. W trakcie wydarzenia ma również odbyć się konkurs cosplay. Zgłaszać się można na stronie organizatora.

Blu Game Show 2024