W zeszłym roku po dłuższej przerwie konwent Lajconik odbył się stacjonarnie – ku uciesze 200 uczestników tego wydarzenia. Krakowskie dni z grami fabularnymi ponownie zapraszają uczestników do grania na żywo! Tegoroczna, trzynasta wersja wydarzenia, odbędzie się już za półtora miesiąca pod naszym patronatem. Z radością zapraszamy więc wszystkich fanów erpegów na Lajconika 2024!

Wydarzenie odbędzie się w weekend 27-28 kwietnia. Lajconik powróci do swoich zeszłorocznych lokalizacji – Miejskiego Domu Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej 5 i SIEMACHA Spot przy ulicy Mogilskiej 58 w Krakowie.
Wszystkie zapisy na Lajconika będą prowadzone tylko online – nie będzie możliwości kupienia wejściówki na wydarzeniu! Mistrzowie Gry i Twórcy Programu będą mogli nabyć je w cenie 10 złotych, a pozwolą im na wstęp w oba dni wydarzenia. Dla uczestników wejściówka na jeden dzień to koszt 20 złotych, a na oba dni – 30 złotych.
Rejestracja Mistrzów Gry zostanie otwarta w poniedziałek 18 marca o godzinie 20.00, a sesje RPG będzie można rejestrować do czwartku 28 marca. Start zapisów i sprzedaż wejściówek dla uczestników Lajconika zacznie się w poniedziałek 25 marca o godzinie 20.00. Wejściówki będzie można kupić do czwartku 25 kwietnia lub do wyczerpania miejsc.
Każdy uczestnik, który zarejestruje się i opłaci wstęp na Lajconika, dostanie specjalny kod, którym będzie można zapisać się na sesję. Zapisy na sesje rozpoczną się we wtorek 2 kwietnia o godzinie 20.00 i potrwają do czwartku 25 kwietnia lub do wyczerpania miejsc. Przy każdych zapisach na stronie organizatora dzień wcześniej ma się pojawić informacja krok po kroku, jak ją wykonać. Ilość miejsc na konwencie jest ograniczona – warto więc śledzić zapisy, by nie spóźnić się z wejściówką i zapisami na sesje!
Program tegorocznego wydarzenia jest wciąż owiany tajemnicą, by „nie zapeszyć” trzynastej edycji Lajconika. Na pewno nie zabraknie jednak sesji RPG prowadzonych przez Mistrzów Gry z całego kraju! Będziemy informować o kolejnych nowościach odnośnie tego wydarzenia, natomiast warto również śledzić Fanpage i stronę internetową Lajconika!

Lajconik 2024 - banner wydarzenia