Wielkimi krokami zbliża się druga już edycja wydarzenia One More Game – Wrocławskiego Festiwalu Gier. Wrocławska Hala Stulecia ponownie będzie świadkiem wielu emocjonujących rozgrywek, które tym razem odbędą się w dniach 1-2 kwietnia.

Wszyscy entuzjaści gier bez prądu mogą liczyć na pokaźne grono wystawców, którzy przybędą obładowani po brzegi planszówkami, karciankami, bitewniakami i zapewne wieloma innymi dobrociami. Wśród dużej liczby wydawnictw i sklepów w tym roku pojawią się między innymi Czacha Games, Warfactory, Lucrum Games czy też doskonale znany Rebel.

Wśród przygotowanych przez organizatorów stref znajdziemy między innymi Games Room wraz z wypożyczalnią wszelkiej maści gier, Strefę RPG, gdzie będzie można zanurzyć się w klimatyczne sesje fabularne, Strefę Familijną, w której to najmłodsi znajdą dla siebie świetne gry i zabawki oraz Strefę Prototypów, która jest gratką dla osób uwielbiających testować niewydane jeszcze tytuły. Dodatkowo na wszystkich głodomorów będzie czekał Zlot Food Trucków, który odbędzie się przed samą Halą Stulecia.

Nie zabrakło również nowości w postaci Nocnego Grania po godzinach, które wystartuje już sobotę 1 kwietnia o godzinie 19, a potrwa do 2 w nocy oraz oficjalnego Before'u, który odbędzie się 31 marca w kawiarni Awaria Prądu od godziny 18.

Oczywiście wstęp na wydarzenie nie jest bezpłatny, dlatego twórcy przygotowali różne rodzaje biletów, które można nabyć pod tym linkiem. Same wejściówki prezentują się następująco:

  • Jednodniowy Bilet Ulgowy: 15 zł
  • Jednodniowy Bilet Studencki: 20 zł
  • Jednodniowy Bilet Normalny: 25 zł

Naturalnie jest też opcja biletów dwudniowych, a wygląda ona tak:

  • Dwudniowy bilet Ulgowy: 25 zł
  • Dwudniowy bilet Studencki: 35 zł
  • Dwudniowy bilet Normalny: 45 zł

Bilety ulgowe przysługują tylko dzieciom w przedziale wiekowym 6-18, emerytom, rencistom, osobom niepełnosprawnym oraz opiekunowi niepełnosprawnej osoby. W celu przyznania ulgi należy okazać ważny dokument poświadczający prawo do ulgi.
Warto zapamiętać, że wstęp na sobotnie Nocne Granie jest możliwy jedynie po zakupie wejściówki na niedzielę. Co zaś się tyczy pełnego programu konwentu, to nie został on jeszcze opublikowany, dlatego warto być na bieżąco.

Baner konwentu One More Game - Wrocławski Festiwal Gier 2023