Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Warsaw Comic Con Fall Edition nie przestaje nas zasypywać informacjami, szczególnie tymi dotyczącymi gości, którzy go odwiedzą. Widać, że ekipa wzięła sobie do serca wszystkie przytyki uczestników i postanowiła zrobić jeszcze lepsze wydanie swojego wydarzenia.

W planach mieliśmy zbiorczą notkę o gościach mających przyjechać na drugą edycję polskiej wersji Comic Conu, ale po informacji jaka do nas dotarła dzisiejszego ranka, musieliśmy zmienić koncepcję. Otóż 24-26 listopada będziemy mogli zobaczyć na żywo Pamelę Anderson! Tak, tę ze „Słonecznego Patrolu” i innych kasowych produkcji. Będzie to pierwsza oficjalna wizyta aktorki w naszym kraju, a ponieważ w latach 90. wielu z nas podkochiwało się w Pameli, więc będzie okazja do spełnienia dziecięcych marzeń i zrobienia sobie zdjęcia z gwiazdą.

Jesienną edycję Comic Conu odwiedzą także takie sławy jak:

- Julian Glover (znany z takich ról jak Grand Maester Pycelle w „Grze o Tron”, Triopas w „Troi” czy Walter Donovan w „Indiana Jones i Ostatnia Krucjata”),
- Holland Roden (odgrywająca rolę Lydii Martin w serialu „Teen Wolf: Nastoletni wilkołak”),
- Anthony Forrest (grający drugoplanowe role w oryginalnej trylogii „Gwiezdnych Wojen”),
- Henrik Holm (wcielający się w postać Evena w serialu "Skam"),
- Michael Malarkey (popularność zdobył on dzięki roli Enza, jednego z głównych bohaterów serialu „Pamiętniki wampirów”),
- Trevor Stines (aktor grający w nowym serialu „Riverdale”).

A to przecież nie wszyscy. Wciąż ogłaszane są kolejne gwiazdy i atrakcje. Pozostaje zadać sobie tylko jedno pytanie: czy oni wszyscy na pewno przyjadą, czy też okaże się, że w ostatniej chwili będą musieli zrezygnować na rzecz innych planów? To już pokaże czas.

Logo Warsaw Comic Con Fall Edition