Grasz w „Genshin Impact”? Wiesz wszystko o magii żywiołów, a może robisz cosplay swoich ulubionych postaci? Koniecznie wybierz się na Genshin Meet: Windblume, objęty naszym patronatem! Spotkanie jest organizowane przez fanów dla fanów i będzie to jeden dzień wspólnej zabawy. Genshin Meet odbędzie się 6 maja 2023 roku w Krakowie, w budynku Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 przy Alei Marszałka Ferdynanda Focha 39. 

Budynek, w którym odbędzie się wydarzenie, znajduje się w okolicy Błoni Krakowskich i Parku Jordana. Z dworca PKP w Krakowie można się tam dostać autobusem i wysiąść na przystanku Instytut Reumatologii – to około 10 minut jazdy. W pobliżu spotkania ma się też znajdować Park Foodtrucków Bezogródek, gdzie można będzie zaopatrzyć się w jedzonko. Na afterparty po wydarzeniu organizatorzy zapraszają do R'lyeh Cafe – RPGowej knajpki w centrum Krakowa!

Wejściówkę na konwent można kupić tylko (!) za pośrednictwem portalu Zrzutka.pl – dla uczestników dostępne są wejściówki Stardust za 15 złotych. Osoby poniżej 16 roku życia, które na spotkanie przyjadą bez opiekuna, mają obowiązek wziąć ze sobą zgodę na samodzielny wyjazd. Wzór takiej zgody można znaleźć w regulaminie.

Jeśli chcesz pomóc w organizacji Genshin Meet – zostań helperem! Zgłosić się można za pomocą formularza dla helperów do 30 kwietnia 2023 roku. Osoby, które mają mniej niż 16 lat, powinny wziąć ze sobą zgodę rodzica na pomaganie przy spotkaniu. Helperzy nie potrzebują wejściówki, żeby dostać się na Genshin Meet!

Masz sporo wiedzy o Genshinie i chcesz się nią podzielić? Może poprowadzisz konkurs, warsztaty lub prelekcję na spotkaniu? Twórcy atrakcji również nie muszą rezerwować ani płacić za wejściówki. Zgłoszenia na atrakcje przyjmowane są do 30 kwietnia przez formularz dla twórców atrakcji.

Tworzysz grafiki, naklejki czy przypinki? Masz rękę do malowania, a torby z Twoimi obrazkami chcą mieć wszyscy znajomi? Genshin Meet zaprasza też wystawców! Opłata za stoisko to 35 złotych (organizatorzy dopuszczają możliwość zapłacenia za stoisko w towarze o tej samej wartości), warto jednak pamiętać, że wystawcy również są zobowiązani do kupienia sobie wejściówki (15 złotych)! Pełny koszt wystawienia stoiska wyniesie więc 50 złotych. Zgłoszenia, jak w poprzednich przypadkach, przyjmowane są do 30 kwietnia 2023 roku, a zgłosić się można przez formularz dla wystawców.

Wszystkie zgłoszenia mają być akceptowane w dwóch turach – do 31 marca i 30 kwietnia 2023 roku. Wtedy też organizatorzy poinformują, czy zgłoszenie zostało przyjęte.

Jeśli chcesz współtworzyć spotkanie, koniecznie odezwij się do organizatorów na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.!

Genshin Meet:Windblume