Kolejne niechciane wyskakujące okienko, jednak Unia Europejska wymaga od nas, byśmy poinformowali Cię o wykorzystywaniu i zjadaniu twoich ciasteczek (cookies) oraz wykorzystywaniu Twoich super tajnych danych. Robimy to tylko po to, by zwiększyć komfort i funkcjonalność portalu oraz dlatego, że jesteśmy głodni i lubimy ciasteczka. Zgodnie więc z Polityka Prywatności, czuj się poinformowany nasz drogi użytkowniku.

Festiwal Fantastyki Cytadela 2020 zaprasza twórców programu, helperów i media do pomocy przy organizacji wydarzenia. Konwent jest organizowany na terenie Twierdzy Modlin od 26 do 28 czerwca

Jeśli chcesz poprowadzić sesję RPG, LARP-a czy inny punkt programu, zgłoś się przez formularz. Po przeprowadzeniu punktu programu można uzyskać zwrot za bilet. Jeden punkt programu to 50% zniżki, a za dwie atrakcje i więcej, a także organizację LARP-a przysługuje 100%. Zwrot można dostać tylko w trakcie trwania Cytadeli w biurze festiwalowym na podstawie paragonu lub kupionego biletu. Po zakończeniu wydarzenia zwroty nie będą możliwe.

Na konwencie potrzebne są też osoby, które pomogą w organizacji imprezy. Każdy helper – Gżdacz – będzie miał zapewniony nocleg w sleep roomie na terenie Twierdzy Modlin, ciepły posiłek i koszulkę. Zwrot opłaty za karnet będzie możliwy po wypełnieniu 15 godzin dyżuru. Gżdacze mogą zgłaszać się przez formularz na stronie Cytadeli.

Media natomiast mogą zgłaszać się przez stronę do 24 czerwca. Każda osoba robiąca fotografie czy filmy jest proszona o wysłanie materiałów organizatorom festiwalu.  Organizatorzy proszą również o oznaczanie Festiwalu Fantastyki Cytadela 2020 (pełną nazwą) i miejsca wydarzenia – Garnizonu Modlin – przy udostępnianiu materiałów. Zdjęcia i filmy mogą być później wykorzystane do promocji imprezy, w mediach społecznościowych, na stronie internetowej oraz w artykułach w internecie, telewizji i prasie. Autorzy zostaną oznaczeni. Materiały można wysyłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pierwsza tura karnetów na Cytadelę 2020 jest dostępna do 26 marca, bilety można kupić tutaj.

Cytadela 2020 - baner

Czym są Konwenty Południowe

Konwenty w Polsce

Konwenty Południowe są największą w Polsce redakcją o wydarzeniach popkulturalnych w kraju. U nas znajdziecie najświeższe informacje o konwentach z różnych dziedzin. Początki portalu sięgają roku 2013 kiedy to zaczęliśmy od pierwszych konwentowych relacji i recenzji. Trzon i najważniejszy punkt działania stanowi nasza lista konwentów stanowiąca najobszerniejszy i najbardziej aktualny zbiór eventów odbywających się na terenie Polski. Nasze główne działy to konwenty fantastyki, mangi i anime, gier i e-sportu, gier planszowych czy LARP-y. Dzięki nam możesz też być stale na bieżąco dzięki newsom o wydarzeniach. Strona Konwentów Południowych jest także responsywna, co dodatkowo wspomaga nasza mobilna aplikacja na androida - Kalendarz/Lista Konwentów.

Galerie i fotorelacje z konwentów

Jako dziennikarze, jesteśmy obecni na wielu imprezach, a dzięki sieci fotoreporterów w całym kraju, jesteśmy w stanie wykonywać i publikować zdjęcia z konwentów w formie galerii na naszym Fanpage. W wygodny sposób możecie nawigować po imprezach z podziałem na kolejne lata i miesiące dzięki przejrzystym buttonom. Wystarczy kliknąć by przejść do interesującej nas fotorelacji z wydarzeń.

Recenzje książek, mang i gier planszowych

To nie wszystko. Portal stale się rozwija, co wpływa na otwieranie kolejnych działów. Od 2015 roku piszemy też recenzje książek o tematyce fantastycznej, a niedługo później na naszej stronie pojawiły się także recenzje gier planszowych, mang, systemów RPG i komiksów. Współpracujemy z 37 wydawnictwami co gwarantuje nam często przedpremierowy dostęp do materiałów i szybką recenzję, która podpowie Wam czego możecie się spodziewać.

Wywiady

Na naszej stronie znajdziecie także wywiady ze znanymi oraz debiutującymi cosplayerami czy pisarzami książek. Z racji tematyki portalu przeczytacie u nas także rozmowy z graczami, e-sportowcami i osobami związanymi z branżą gier elektronicznych.